Join the excitement
Unlock this video

0 EUR

Joukkuevoimistelun kisakatselmus

Replay · ...
523views

Suoritusjärjestys 1. OVO Junior Team, 14-16 SM, vapaaohjelma (17:15) 2. Team Neutronit, 8-10v, naruohjelma (17:18) 3. Galaksit K, Stara, vapaaohjelma (17:21) 4. Elektronit 12, Stara, vapaaohjelma (17:24) 5. OVO Kilpa Junior, 16-20 kilpasarja, keilaohjelma (17:26) 6. Elektronit Nano, Stara, vapaaohjelma (17:29) 7. Ionit K, 12-14 kilpasarja, pallo-ohjelma (17:31) 8. Galaksit N, Stara, vapaaohjelma (17:34) 9. Protonit K, 10-12v, pallo-ohjelma (17:37) 10. Kilpa-Atomit, 12-14 kilpasarja, vanneohjelma (17:40) 11. Neutronit 10, 8-10v, naruohjelma (17:43) 12. Elektronit 13, Stara, vapaaohjelma (17:46) 13. Ionit 06, 12-14 SM, vanneohjelma (17:48) 14. Protonit 08, 10-12v, pallo-ohjelma (17:51) 15. Neutronit K, 8-10v, naruohjelma (17:54) 16. Atomit K, 14-16 kilpasarja, vanneohjelma (17:57) 17. Kilpa-Protonit, 10-12v, pallo-ohjelma (18:00) 18. Protonit 09, 10-12v, pallo-ohjelma (18:03) 19. Elektronit Neon, Stara, vapaaohjelma (18:06) 20. Protonit N, 10-12v, pallo-ohjelma (18:08) 21. Neutronit 11, 8-10v, naruohjelma (18:11) 22. Kilpa-Ionit, 12-14 kilpasarja, pallo-ohjelma (18:14) 23. Ionit 07, 12-14 SM, vanneohjelma (18:17) 24. Team Esport, naiset SM, lyhytohjelma (18:20) 25. Team Ionit, 12-14 SM, vapaaohjelma (18:23) 26. Team Atomit, juniorit SM, vapaaohjelma (18:26) 27. Team Protonit, 10-12v, pallo-ohjelma (18:29) 28. OVO Team, naiset SM, vapaaohjelma (18:32)

Suoritusjärjestys
1. OVO Junior Team, 14-16 SM, vapaaohjelma (17:15)
2. Team Neutronit, 8-10v, naruohjelma (17:18)
3. Galaksit K, Stara, vapaaohjelma (17:21)
4. Elektronit 12, Stara, vapaaohjelma (17:24)
5. OVO Kilpa Junior, 16-20 kilpasarja, keilaohjelma (17:26)
6. Elektronit Nano, Stara, vapaaohjelma (17:29)
7. Ionit K, 12-14 kilpasarja, pallo-ohjelma (17:31)
8. Galaksit N, Stara, vapaaohjelma (17:34)
9. Protonit K, 10-12v, pallo-ohjelma (17:37)
10. Kilpa-Atomit, 12-14 kilpasarja, vanneohjelma (17:40)
11. Neutronit 10, 8-10v, naruohjelma (17:43)
12. Elektronit 13, Stara, vapaaohjelma (17:46)
13. Ionit 06, 12-14 SM, vanneohjelma (17:48)
14. Protonit 08, 10-12v, pallo-ohjelma (17:51)
15. Neutronit K, 8-10v, naruohjelma (17:54)
16. Atomit K, 14-16 kilpasarja, vanneohjelma (17:57)
17. Kilpa-Protonit, 10-12v, pallo-ohjelma (18:00)
18. Protonit 09, 10-12v, pallo-ohjelma (18:03)
19. Elektronit Neon, Stara, vapaaohjelma (18:06)
20. Protonit N, 10-12v, pallo-ohjelma (18:08)
21. Neutronit 11, 8-10v, naruohjelma (18:11)
22. Kilpa-Ionit, 12-14 kilpasarja, pallo-ohjelma (18:14)
23. Ionit 07, 12-14 SM, vanneohjelma (18:17)
24. Team Esport, naiset SM, lyhytohjelma (18:20)
25. Team Ionit, 12-14 SM, vapaaohjelma (18:23)
26. Team Atomit, juniorit SM, vapaaohjelma (18:26)
27. Team Protonit, 10-12v, pallo-ohjelma (18:29)
28. OVO Team, naiset SM, vapaaohjelma (18:32)