Rankinio šeštadienis: dvi įtemptos kovos, „Ąžuolo“ sugrįžimas ir „Molėtų“ pergalė

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko 4 kovos. „Utena“ namuose susigrūmė su Šalčininkų „Sokol“, į rankinio lygą grįžusi „Kauno Ąžuolo“ komanda galingai debiutavo įveikusi Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ rankininkus, uostamiestyje „Dragūnas-Viesulas“ turėjo pripažinti Vilniaus HC „Amber“ pranašumą, o „Molėtai“ susigrūmė su „Šiaulių“ ekipa.

„Utena“ po trilerio šventė pergalę

Pagrindinį LRL sezoną „Utena“ pradėjo pergale prieš Šalčininkų „Sokol“ rankininkus rezultatu 31:29 (15:16).

Nors uteniškiai pirmąjį kėlinį pradėjo užtikrintai, tačiau persvaros išlaikyti nesugebėjo ir antrą kėlinio dalį turėjo vytis svečius iš Šalčininkų. Nors vienu metu komandas skyrė net 5 įvarčiai, uteniškiai sugebėjo užbaigti kėlinį nuo varžovų atsilikdami minimaliai - 15:16.

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai (22:20) ir išlaikyti šią persvarą iki kėlinio galo - 31:29.

HC „Utena“: Mancikas Meduneckis - 11, Mantas Zabulis - 6 (3 iš 7 m), Dovydas Vitkus - 6 (2 iš 7 m), Pijus Gimbutis - 4, Deividas Čipkus, Andrius Norvila, Kasparas Ubeika ir Evaldas Morkvėnas - po 1.

Šalčininkų HC „Sokol“: Mantas Urvikis - 9 (4 iš 7 m), Elvin Žukovski - 7, Jaroslav Trocki, Jan Girdzijevskij ir Rolandas Bliznevič - po 3, Pavel Vitoženc ir Kevin Žalis - po 2.

Grįžimą į rankinio lygą „Ąžuolas“ paminėjo pergale

„Kauno Ąžuolo“ komanda aikštelėje susigrūmė ir įveikė Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ rankininkus rezultatu 37:28 (18:14).

Rungtynes aikštelės šeimininkai pradėjo užtikrintai ir iki kėlinio vidurio susikrovė 8 įvarčių persvarą (12:4). Tačiau iki kėlinio pabaigos „Grifui“ pavyko ją sumažinti perpus - 18:14.

Antroje rungtynių pusėje panevėžiečiai pradėjo lipti „ąžuolams“ ant kulnų ir vienu metu komandas skyrė vos įvartis (19:18). Po šio priartėjimo Kauno rankininkai pradėjo didinti tempą ir greitai grįžo prie turėtos 8 įvarčių persvaros (33:25) ir arčiau „Grifo“ jau nebeprisileido.

HC „Kauno Ąžuolas“: Vilius Juozaitis - 10, Arminas Stankūnas - 6, Karolis Jankauskas - 5 (1 iš 7 m), Mantas Sturonas - 4, Donatas Burmonas - 3, Ernestas Milius, Vilius Daunoravičius, Martynas Stumbra ir Lukas Sutkus - po 2, Arijus Kimantas - 1.

Panevėžio „SC-RSSG-Grifas“: Amandas Šarkanas, Evaldas Vėta ir Titas Janušonis (1 iš 7 m) - po 6, Egidijus Narakas, Petras Očikas ir Bemas Skaburskis - po 2, Ignas Storukas, Gabrielius Meleika, Gabrielius Čekanauskas ir Edvinas Šakalys - po 1.

Klaipėdoje pergalę išplėšė „Amber“

Dar vienas trileris vyko uostamiestyje. Nors nei „Dragūnas-Viesulas“, nei HC „Amber“ didžiąją rungtynių dalį neįstengė persverti rezultato savo pusėn, tačiau rungtynių laikui pasibaigus pergalę šventė Vilniaus HC „Amber“ žaidėjai 32:28 (14:13).

Pirmasis kėlinys buvo tikra lygiaverčių priešininkų kova, nė vienai komandai nepavyko atsiplėšti daugiau nei 1 įvarčiu, tačiau nežymiai pirmavo HC „Amber“. Pirmasis kėlinys baigėsi HC „Amber pirmaujant 14:13.

Antrąjį kėlinį dragūniečiai pradėjo išlygindami ir persverdami rezultatą, tačiau jų sėkmė ilgai nesitęsė ir Vilniaus rankininkai išlaikė ir dar padidino savo persvarą (23:19). Su nežymiais pasvyravimais tokią persvarą "Amber" išlaikė iki rungtynių pabaigos - 32:28.

Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“: Tomas Drakšas - 7 (2 iš 7 m), Ramojus Mažrimas - 6, Justas Čimbaras ir Kirill Shamov - po 5, Ignas Savičius ir Paulius Čėsna - po 2, Justas Čėsna - 1.

Vilniaus HC „Amber“: Romas Aukštikalnis - 10, Matas Aukštikalnis - 9 (3 iš 7 m), Tadas Tumosas - 4, Hleb Artsiukhou - 3, Ernestas Stvolas - 2, Pijus Gatelis, Giedrius Sveklas, Jovydas Jurašius ir Laurynas Pacevičius - po 1.

„Molėtai“ užtikrintai įveikė „Šiaulius“

Paskutinę šeštadienio kovą pradėję „Molėtai“, nors ir sunkiai įsibėgėdami, užbaigė nesunkia pergale prieš RK „Šiauliai“ komandą - 38:34 (20:12).

Nors rungtynių pradžioje rezultatas buvo apylygis, tačiau pirmąjį kėlinį „Molėtai“ užbaigė solidžia 8 įvarčių persvara prieš „Šiaulių“ rankininkus 20:12.

Antrasis kėlinys svečiams buvo šiek tiek palankesnis, pasivyti molėtiškių "Šiauliams" nepavyko.

HC „Molėtai“: Mindaugas Aurkis - 14 (1 iš 7 m), Airidas Petronis - 6, Julius Narkevičius ir Aurimas Misevičius - po 4, Juris Aganauskas - 3, Deividas Matulis ir Giedrius Paškovskis - po 2, Arminas Dikas, Augustinas Diktoras ir Donatas Broga - po 1

RK „Šiauliai“: Rokas Lesčinskas - 10 (1 iš 7 m), Gedvinas Jocas - 8, Aivaras Budrys ir Džiugas Saliamoris - 4, Ugnius Ivanovas - 3 (1 iš 7 m), Tomas Baliutavičius ir Rokas Zdanavičius - po 2, Justas Mielenis - 1.

Artimiausios LRL rungtynės vyks spalio 2 dieną. Vilniuje HC „Amber“ kovos su „Kauno Ąžuolu“, Panevėžyje „Grifas“ priims „Molėtus“, „Šiauliai“ išbandys Šalčininkų „Sokol“, o „Utena“ susigrums su Klaipėdos „Dragūnu-Viesulu“.

More news

Šeštadienis Lietuvos rankinio lygoje: „Kauno Ąžuolas“ ir Vilniaus HC „Amber“ vietos intrigai nepaliko

Rankinio lygos savaitgalį pradėjo „Kauno Ąžuolas“ išvykoje be didesnio pasipriešinimo įveikęs HC „Utena“ rankininkus. O Šiauliuose HC „Amber“ šventė pergalę prieš RK „Šiauliai“ rankininkus. Kauniečiai žaidė užtikrintai Nuo pat pirmųjų akimirkų „Kauno Ąžuolo“ rankininkai pradėjo didinti atotrū...

Read more

Lietuvos rankinio lygoje - pirmoji „Sokol“ pergalė

Iki šiol nė vienos pergalės nepelnę rankininkai iš Šalčininkų rajono nepasirodė lengvu uždaviniu aikštelės šeimininkams. Svečiai diktavo žaidimo ritmą nuo pirmųjų minučių ir tik kėliniui įsibėgėjus rezultatą „Molėtai“ rezultatą išlygino (5:5) ir kurį laiką jį išlaikė (9:9). Tačiau „Sokol“ rankini...